HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Firmamız, Farklı markaların makinelerinde, uygun fiyatla servis bakım ve makine tamirat hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize özellikle yedek parça sıkıntısı yaşatmadan, bir firmaya bağımlılıktan kurtarıyoruz.

Tamirat ve yedek parça tedarik hizmetlerimizin yanı sıra konusunda uzman kadrosuyla, firmamız Fason Kaynaklı İmalat ve Montaj işleri yapmaktadır.

Bilgisayar destekli makine tasarım yeteneğimizle, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok özel makine, ataçman ve ekipman üretimi yapabiliyoruz.

Bazı hizmetlerimiz

Yem Karma Tamiratı. Her marka Yem Karma tamiratı yapmaktayız.

Gübre Sıyırıcı Tamiratı ve yedek parçaları için kalıcı ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Sürdürülebilir bir iş birliği ile sizleri yüksek maliyetli tamir bakımlardan koruyoruz. Çiftliğinizde ihtiyaç duyduğunu tüm Gübre yönetimi ihtiyaçlarınızı kaliteli ve uygun maliyetlerde çözümler sunuyoruz. Gübre Yönetimi ve buna bağlı ihtiyaç duyulan Gübre Sıyırıcılardan başlayarak tüm makine ve ekipmanları sağlıyoruz.

Hayvan Kaşıma Fırçası Tamiratı ve yedek parça destekli çözümler sunuyoruz. Bu güne kadar atıl kalmış bir çok hayvan kaşıma fırçasının fırçalarını değiştirdik ve hayvan kaşıma fırça elektronik kartının tamiratını yaptık.

ÇAĞRI TALEP EDİN

Çağrı için verileri girin, sizi geri arayalım.

Aramak için uygun bir zaman seçin:
xvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideosxvideos